Siz kiymetli ziyaretçilerimizin özel bilgilerini korumak Kisber Yaka için çok önemlidir. Kisber Yaka olarak bilgilerinizi sizin için kullanirken azami özeni ve çabayi göstermekteyiz. Buna ragmen herhangi bir sebeple yanlis veri alirsaniz gerekli müdahalede bulunabilmemiz için lütfen Özak Yöneticileri ile derhal temasa geçiniz.

Web üzerinden sizlerden gelen özel bilgiler, güvenlik prosedürlerimiz geregi özel IP filtreleri ile sinirlandirilmis yönetici bilgisayarlari tarafindan teslim alinmakta ve gerektigi kadar bilgi, otelimizin size hizmet sunan ilgili birimlerine ulastirilmaktadir.

TOPLANAN KISISEL BILGILERIN GÜVENLIGI
Kisber Yaka Kisisel Bilgilerinizi korumayi amaçlamaktadir. Kisber Yaka, Kisisel Bilgilerin yetki disinda erisilmesine, kullanilmasina veya degistirilmesine ve yasa disi tahrip olunmasina karsi uygun tüm teknik ve idari önlem ve tedbirleri almak için tüm gayreti göstermektedir.

Kisber Yaka. tarafindan, siz degerli misafirlerimizden mail ya da herhangi bir form araciligi ile (SSL ekranlar hariç) hiçbir surette ve durumda Kredi Karti bilgisi talep edilmemektedir.

Kredi Karti detaylari gibi hassas bilgilerin toplanmasinda veya aktarilmasinda Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanmak gerekliligini göz önünde bulunduruyoruz.

Bilgilerinizi asagida belirtildigi sekilde koruyoruz
– Kisisel Bilgilerinize erisimi sinirlandiriyoruz. Bilgilerinize sadece, size ürün ve hizmet saglamak üzere ulasmak zorunda olan çalısanlar ulasacaktir.
– Kisisel Bilgilerinizi özel giris izinlerine sahip ve her giris/çikisin izlendigi terminaller araciligi ile gerçeklestiriyoruz.
– Yönetim Konsolundan kontrol ettigimiz size ait bilgileri özel sifre ve IP sinirlandirmalari ile korumaktayiz.

DIGER SITELERE BAGLANTI
Kisber Yaka web sitesi üzerinden diger kurum disi hiçbir siteye herhangi bir seklide baglanti (link) yapilmamaktadir.

Sitemizi ziyaret eden, çesitli formlar araciligi ile veya telefon ile Kisber Yaka ile temasa geçen veya aranmak haberdar edilmek isteyen herkes bu Gizlilik Ilkeleri ve Kullanim Kosullari Sözlesmelerine tabidir ve bu dokümanlarda yazanlari pesinen kabul etmislerdir.